AUSTRAS KOKS

  BEIDZAMĀ LAIKĀ ARVIEN BIEŽAK GADĀS,KA VARU SKATĪTIES UZ PASAULI UN BEZ DOMĀM VIENKĀRŠI SMAIDĪT. PARASTS PRIEKS PAR TĀS SKAISTUMU. BET  JA ARĪ TAS IR PSIHISKU TRAUCĒJUMU SIMPTOMS,MANI NEMAZ NEUZTRAUC.

  TĀ ARĪ ŠODIEN. PRIEKS ATNĀCA JAU DARBĀ AGRI NO RĪTA UN SAGLABĀJĀS VISU CEĻU MĀJUP. GĀJU VĒROJU TOŅUS,KURUS REDZĒT NEGADĀS BIEŽI. TIE IR KĀ VĒSTĪJUMS NO CITĀM REALITĀTĒM. NEZ NO KURIENES PRĀTĀ UZPELDĒJA SIMBOLS -AUSTRAS KOKS. SAIKNE,ENERĢIJAS TILTS STARP DIMENSIJĀM. KOPŠ ESMU IEPAZINIES AR AKVAKOMUNIKĀCIJAS TEORIJU,MAN IR RADIES ARĪ SKAIDRS VIEDOKLIS PAR ENERĢIJAS PLŪSMĀM. TĀTAD VĪZIJA PAR LIELU OZOLU VAI LIEPU,KURA NES NO ZEMES ŪDENĪ IETVERTO INFORMĀCIJU PAR MUMS VISIEM UN SŪTA PROJĀM VISUMĀ,DALOTIES LĪKSMĒ.

 

  Internetā nebija manai iecerei piemērotas skices vai tekstūras,tāpēc atlikušo dienu pavadījuju rasējot no jauna :)

Austras koks (arī Saules koks,Pasaules krūmsPasaules koksozoliņšdižais krūmseglīte) ir mitoloģisks tēls latviešu mitoloģijā, kā arī ornaments.

62319944

Austras koka saknes saistīja ar pazemes pasauli. Stumbrs – vidus pasaule, kurā dzīvo cilvēki, dzīvnieki un citas dzīvas būtnes. Koka lapotne tika saistīta ar debesu pasauli.

scan0024aAustras koka lapas bija no sudraba, saknes no vara, bet zari no zelta. Parasti šis koks bija ozols. Austras koks simbolizē saules ceļu un pasaules kārtību. Austras koks ir minēts latviešu dainās, kā arī ir sastopams latviešu tautas ornamentos. Austras koks ir dienas rituma simbols, attēlo cilvēka priekšstatu par pasauli, simbolizē tās saikni ar garīgumu.

Оставить комментарий

Комментарии: 0