Projekta sadarbības partneri

026_NICA_foto_J_Vecbralis_www_SBAart_lv
026_NICA_foto_J_Vecbralis_www_SBAart_lv

     Kopš kāda laika ir palielinājusies interese par  projektu ''Atceries Latviju'' Mēdz būt arī patīkami un nopietni pārsteigumi. Sevišķi daudz to ir beidzamajā mēnesī. Tas ir labi,iecere sak apaugt ar saturu. Darba ir daudz -vēl jāanalizē un jāveido karkasi turpmākajai konstrucijai. Izskatās ,ka liepājnieki ir nopietni noskaņoti ar Jāni Vecbrāli avangardā. Tas priecē,jo viens ir dzejā runāt,bet pavisam cits reālu darbu veikt. Un cik man ir informācijas,kurzemnieki bez mākslas vēl tīri racionāli mēdz lietai pieiet.


         

Var aplūkot “Citādu Nīcu”

Otrdien, 15. oktobrī, biedrība “BURA” sadarbībā ar fotoklubu “FOTAST”, īstenojot Nīcas novada domes atbalstīto projektu, “Upeskrastos” atklāja fotoizstādi “Citāda Nīca”.

Izstādes tapšanā biedrība uzaicinājusi piedalīties piecus fotogrāfus no fotokluba “FOTAST”, kuri, apceļojot Nīcas novadu no Liepājas ezera līdz pat Papes ezeram, iemūžināja īpašos mirkļus fotogrāfijās.

“Biedrības meitenes uzaicinātos fotogrāfus – Lailu Dūni, Līgu Evaldsoni, Jāni Vecbrāli, Valteru Pelnu un Ilgoni Feldbergu – visas dienas garumā vadāja pa dažādām vietām novadā,” pastāsta biedrības “BURA” pārstāve Anna Šēfere.

No tapušajām fotogrāfijām, biedrība izvēlējusies tās, kuras raksturojot novadu un ir skaistas. “Līdz ar to izstādei izvēlētās fotogrāfijas ir ne tikai fotogrāfu redzējums par novadu, bet savā ziņā arī mūsu redzējums,” viedokli pauž A. Šēfere.

Izstāde “Upeskrastos” ikvienam interesentam būs apskatāma arī sestdien, 19. oktobrī, laivotāju pasākumā “Bārtas kartupelis”. Pēc tam to plānots eksponēt arī Nīcas kultūras namā, Kalnišķos, Jūrmalciemā un citviet.

 

www.fotast.lv

 

Pievienosim dažas Jāņa iesūtītās bildes ieskatam

.....................................................................UZ SĀKUMU