LUX VIRIDIA

02.08.2013

lux viridia
lux viridia

Neskatoties uz to,ka savulaik tur dienēju,okupācijas armijas ВДВ(gaisa desants) dienu gluži tāpat kā visus iepriekšējos 26 gadus,arī šoreiz svinēt nesanāca. Jods ar viņiem ,bij interesantāks darbiņš.

  Biedrība Lux Viridia organizēja nometni maziem ķipariem un bija palikuši bez fotogrāfa. Tas nekam neder. Sazvanījos ar Kristīni Eglīti un pakoju somas. Ja kaut kur nedodas oficiālo mēdiju fotogrāfi-mēs atsakam,tikai ja guļam reaminācijā(joks).Iepriekšējā vakarā pārskrēju caur gūgles resursiem un vispārēji iepazinos ,ar ko tad darīšana. Jāsaka ,ņipra organizācija un paveikuši gana daudz.

     Labdarības organizācija "LUX VIRIDIA" palīdz cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, ar dauna sindromu sasirgušajiem, autistiem, un visiem tiem, kuri lūdz pēc palīdzības ! 
Palīdzam arī trūcīgajām ģinemem un jauniešiem, bērniem !
Apciemojam arī pansionātus !

Ir lapa draugos.lv,facebook.com.....darbības pēdas manāmas arī citos saitos.  Es devos uz konkrēti šo pasākumu

 SPIED ŠEIT

  vai

SPIED ŠEIT

 

Tagad liekam visu pēc kārtas

 

Kristīne Eglīte
Kristīne Eglīte
Laipnā namamāte
Laipnā namamāte

Kad visi bija ieradušies pasākuma vietā,sākumā tā pabikli iepazinās savā starpā,sekoja tāda kā rīta rosme.

Tad nu,kad visi bija pamodušies un nedaudz apraduši ar fotogrāfa feisu,radošo darbnīcu vajadzībai taisījām grupas bildi.

Ar šo tad +brokastis ievada daļa bija galā. Sākās aktīva rosība. Darāmā bij daudz,tas vairāk viņu atskaitēm. Futbols ,makšķerēšana,muzicēsana un daudz cita. Mana misija bija -bildēt. Šoreiz pa ilgiem laikiem uzrāvos uz nopietnu tehnisku problēmu,bet Kristīne palīdzēja operatīvi atrisināt. Super!

Kopsavilkumam......man parasti nepietiek laika uzmanīgi iedziļināties notiekošā saturā,bet pāris secinājumi tomēr būs.

  Pirmkārt,par spīti meteorologiem-lietus nebija !!!

  Pasākumā dalību ņēmušie bērni bija baigi jaukie,ko līdzīgu esmu vērojis Jumpravas internātskolā. Organizatori labi tika galā,viss bija pārdomāts un interesants. Es domāju,ka nometne izdevās. Un BAIIIGI SMUKAS meitenes tai Lux Viridia darbojas,MODELES :D :D

   Noslēgumā atgriežos pie sākuma. Kāpēc tika minēta padumjās armijas desanta diena? Tak sakritība. Pieaicinātais muzikants ,azerbaidžānis pēc tautības savulaik dienējis pāris kilometrus no manām mājām Lielvārdē. Bet es savukārt dienēju Gjandža(Kirovobada toreiz),blakus viņa mājai. Gadās arī tā.