JUMPRAVAVietējā lapa

Jumpravas kultūras ministrija

Jumprava

  Pagasts,kurā būs nodzīvoti nupat jau desmit gadi.Vieta ,kuru esmu sabildējis visos gadalaikos no visdažādākajiem skatpunktiem.Nedaudz glupi gan sanācis,ka dzimtajam kaktam lappusi sāku veidot ka vienu no pēdējām

Jumpravas zvaigznīte 2012

marsieši
marsieši

   Sakarā ar to,ka pamata darbs_projekts"Atceries Latviju" noris pēc noteikta plāna,dažreiz lai nezaudētu formu,ieblandos jebkuros citos pasākumos,kuri manuprāt ir pelnījuši iemūžināšanu.Šoreiz biju nokļuvis Jumpravas bērnudārzā,kur meistaribā sacentās mazie talanti.

  Jau, kad iegriezos uzlikt gaismas,pārsteidza "gruntīgums" ar kādu viss tiek gatavots,t.i  skatuves noformējums,programma. Es teiktu,ka šis bija ĪSTS ŠOVS.

Te vēl dažas

Ideālas vakariņas

  Ha,bija mani piemeklējusi liksta. Aiz vecuma nomira mans vecais monstrs-arhaisks CRT monitors. Tas bija par iemeslu ,ka kādu laiciņu biju nedaudz maigi sakot ,atdalīts no visādiem ar internetu un foto saistītiem ieradumiem. Bet dzive ar joni iet uz priekšu. Te būs ieskats no kāda pasākuma Jumpravā. Bērnudārzā mazie pavāri kopā ar mammām un tētiem veica kulinārijas brīnumus,izpelnījās atzinību un finišā savus mākslas darbus pārvietoja tiem paredzētaja vietā,proti,vēderos

Viss notiekošais bija ārkārtīgi interesants,aizraujošs un pats galvenais pasākums noritēja siltā un izteikti ģimeniskā atmosfērā,ar kādu jau labu laiku netiku saskāries citās sabiedriskās aktivitātēs.

  Ak jā ,tiem ,kas šo skatīs no citām valstīm,būs skaidrs,ka ēdamais mums šeit kaut kāds jau vēl ir :)

Jumprava-ziema

Ziema pārciesta

Saulaina diena,bildes -spied šeit

--------------------------------------------------------------------

2010.gada decembris

Nav žēl  !!! Winter2010 photo R.Kozulis

Līko koku ziema

Foto Mārīte

Lāpstu karaliste

Foto Mārīte

Pagasts ziemas naktī

Depresīvā