Līkā tilta regate 2015

16,03,2015

 Pasākumu rīkošana maija otrajās brīvdienās vienmēr organizatoriem ir sarežģīti,jo šajos datumos tiek rīkots viss,ko var iedomāties. Ir jābūt padaudz priekšnosacījumu ,lai viss izdotos. Ogre šogad tajās dienās izskatījās krietni savādāk,nekā pērn. Ar to it kā biju rēķinājies,tomēr aizbraucu uz brīdi. 

  Pusstundu pirms regates līņāja,lietussargs salūza un izrādās pilsētas centrā jaunu nopirkt nav nemaz tik vienkārši. Tikmēr ,kamēr meklēju,arī lietus pārgāja. Pasākuma vietā cilvēku nebija daudz ,bet viss notika. Uzmetu aci ,kur un kādi fotogrāfi izvietojušies,izpīpēju,ka visu ko var sabildēt,viņi veiksmīgi arī sabildēs,tamdēļ nospiedu tikai pāris kadrus aiz ieraduma un devos tālāk pastaigā.

   Interesantākais sekoja vēlāk,kad aiz tīras ziņkārības Ogres tūrisma oficiālajā lapā paskatījos,kur var dabūt laivu,lai pa to upīti kādreiz pabraukātos. 

  Kāds bija rezultāts un ogrēniešu attieksmi var redzēt ekrānšāviena bildē un diskusijas kopijā vietējos mēdijos. Īstenībā jau nav ko piebilst. Pēc idejas saņem jau ko vēlas un pelnījuši :) :) :)

>Eh> • Vakar, 21:35
Var rakstīt, ko vien vēlas, ja no tā vieglāk top. Pašiem jau savā indē jādzīvo. Ja viss liekas tik slikti, tad jādomā, varbūt pašam kāda problēma?
Eh> • Vakar, 07:53
anonīmā žēlaba par lietu neko nekad nevar uzrakstīt dēļ paranojas uz indi ?
Eh • 16. maijā, 20:35
Roland, beidz cepties. Ne nu ar laivu brauksi, nekā. Ka tik kādam uzkāst, citādāk jau diena velti nodzīvota :))) Sarakstieties abi ar Luni iekš saviem stories, kāpēc jums sava inde publiski jāizgāž?
Rolands(Latvianstories.com) • 16. maijā, 17:46
Lasu sludinājumu;"Ir laiks pieteikties gada košākajam un jautrākajam pasākumam Ogrē – Līkā tilta regatei''. Biju apskatīt. Kādi ir tie parastie,ja šāds tas spilgtākais? Labi,jods ar visu-iedegos-gribu ar laiviņu pa Ogri pabraukāt. Eju Ogres tūrisma un informācijas oficiālajā lapā(http://www.latvijascentrs.lv) un pētu informāciju par ūdens izklaidēm ,inventāra nomu,utt. Baseins un Vecupes pludmale ? Viss? Tik un tā jāmeklē caur google citas iespējas? Piedodiet,bet kam tas TIC jums tur domāts ?

Citas vietas