Ogre_rudens 2013

2013.10.12


Izmantojot superīgos laikapstākļus,kopā ar Rihardu taisījām kādu darbiņu,bet pa ceļam uzmetām aci arī gadatirgum un Ogres fotokluba izstādēm. Par cik jebkādu kritiku tā biedri diezgan sāpīgi uztver ,varbūt vajadzēja paklusēt,bet domāju ikvienam ,kurs nepārzina kaut kādus viņu iekšējos procesus,varētu rasties līdzīgs viedoklis.
   1.Ogres novada ļaudis Mākslas skolā. Bez pārsteigumiem. Ja tā pa lielam manuprāt Intas Rukas stila vājš atdarinājums. Kluba vecākie un stabilākie biedri sevi negaidīti vāji parādījuši,manās arī dažos darbos intensivas prakses trūkums,to var labi redzēt attēlos,kur nav manīts kā fona detaļas un līnijas nereti iet caur galvām.Pamatīgi traucē neskaitāmie atspīdumi uz stikliem. Kluba meiteņu sniegums vairumā gadījumu spēcīgāks ,nekā večiem. Toties melnbaltās ir tiešām melnbaltas un kā parasti kopējā aina labi sabalansēta un izlīdzsvarota.
   2. KNamā Projekts ''Upe'' šķiet ticis pārtraukts pusratā,skatāma labi ja puse darbu. Zviedru piesaiste nav attaisnojusi mērķi. Drīzāk tas bijis, kā reveranss man nezināmiem mērķiem.
   3.Toties Gundes izstāde ar asfalta rakstiem ir BOMBA. Ir koncepts,ir māksla ,grafika. Super. Paraugs ,kā VAJAG strādāt.

Labs ir ,ķeramies pie rudens skaistuma apjūsmošanas