Ogres pilsētas svētki

2014.08.23

 Ogres bildēšana biedrībai iegājusies vēsturiski,daļēji no dalības Ogres fotoklubā. Tiešas sadarbības pagaidām nav. Es diezgan labi varu prognozēt kādu materiālu iegūs kolēģis Rihards,tāpēc varu dažreiz atļauties pastrādāt uz sava viļņa. Šoreiz padarbojas meklējot atbildi uz jautājumu:kas tad svētkus par tādiem padara. 

  Fotogrāfu tur bija lērums,tātad eksistē tūkstošiem tradicionālu attēlu. Kad apnīk manējās,no kurām kā kāds mākslinieks teica-kārties gribas-var palūkot kā tur patiešām bija....SPIED ŠEIT


Te būs vairāk saistībā ar komentiem iekš Ogrenet  

Lai organizētu šos pilsētas svētkus. Domes vadība uzdeva Kūltūras centram pirmo pieaicināt darba grupu no Ogres iedzīvotājiem. Liela daļa tajā strādāja bez maksas. Paldies Helmanim par darba grupas izveidi. Ogres pilsētas svētkiem vēl ir kur augt. Būtu laiks mainīt organizātores kundzi... Man par daudz bija tās kūltūras un tautas dejotāji......... par maz mūdienīgu ideju... Gājiens bija samērā auksts. Pašdarbniekiem, izglītības iestādēm bija teikts, ka ir OBLIGĀTI JĀIERODAS... Krievu laiku piegājiens... Nakošo gadu būs labāk... Bet jāmaina ir organizātori......

ciemiņš.2014-08-24 18:11:22Svētku gājiens atgādināja PSRS laikus. Tad arī vadoņi, darba tauta, skolas, iestādes , utt. virzijās uz noteiktu vietu. Arī tādi paši uzraksti bija.
svinētāja2014-08-24 18:09:12Man vienmēr pilsētas svētki bijuši skaisti, jo uz tiem esmu gājusi bez naida un utu meklēšanas. Arī šoreiz. Taču te lielākoties uzstājas politiskie oponenti. Beidziet! Kauns lasīt! Mēs tak nezinām, kurš kuram ko ir melojis vai nozadzis, bet te kā īlēns no maisa lien "iekošana" - tātad skaidrs, ka to neraksta cilvēki, kuri gāja svinēt, bet gan salīdzināt vai kaut ko sliktu atrast. Man, piemēram, šogad drusku traucēja tāds haotisms - par daudz visa kā un vienkopus. Bet izpriecājos no sirds!Paldies organizatoriem.
Kāds var pateikt atbildi?2014-08-24 18:07:47Cik īsti mūsu priekšstāvju - deputātu pasākuma gājienā Ogrē bija? Kādam ir video? Tas ir vēlētāju acīm redzams arguments "aizdomāties" par nākošajām vēlēšanām!!!!!!!!! Citiem vārdiem - attieksmes jautājums! Nu nevar būt, ka visi tieši tobrīd izbraukuši uz ārzemēm vai savām lauku mājām?
Te2014-08-24 17:56:14ŠEit, forumā, ir Daži indivīdi, kas svētku ietvaros spēj saskatīt tikai velorikšas, "ubaga cepuri pie roktura" un pelēku asfaltu vai bruģi. Skumji, ka mūsu vidū TUPI cilvēki, kas gatavi ēst tikai veikalos pirktu TORTI un uzdzert SANGRIJU no tetrapakas (ja tādu vēl var nopirkt Latvijā)!
2x labāk viss izdevās kā citus gadus2014-08-24 17:46:03Cepuri nost šī gada Svētku organizatoriem! Jābrīnās, kādēļ citus gadus vienādi BEZPERSONISKI tika "rullēts" līdzīgs pasākums! Kas ir Šo OGRES svētku organizators! Gribētos pateikt LIELU PALDIES! uN VĒL - teorētiski Ogres "sirdi" bija jāpārstāv šajos Sirds svētkos lielākajai daļai deputātu, lai apliecinātu, ka pilsēta rūp, taču cik viņu bija????!!! Par ko tas liecina? Un vēl - ar skaudību Youtub-ā var redzēt ne tikai Ventspilī un citviet, piemēram, Vācijas, Francijas mazpilsētiņu līdzīgus gājienus. Tagad beidzot arī mums šādas tradīcijas aizsākums ir! Vēlreiz visiem PALDIES!
ģimene2014-08-24 14:33:04KOLOSĀLI SVĒTKI!!!un tas kurš met akmeni,ir opozīcijas atbalstītājs!!!!tik skaistu pasākumu mūsu ģimene Ogrē neatcerās!
 Kaut kā tā