Ogres tramplīnlēcēji

16.12.2013


  Par cik paši esam bezpeļņas organizācija,tad  tāpēc arī laikam mēdzam aizkulties uz visādām vietām,kur komersanti diez vai bristu.

  Tātad Ogres tramplīnisti. Ārkārtīgi interesanta tautiņa,kad uzzināju,ka tāds sīks meitēns aizlec vairāk,kā 80 metrus,man mute atvērās. Cik noprotu,tad šie tur ņemas diezgan ņipri,bet pamaz mums laika bija un ātri satumsa,tamdēļ pats tramplīns nav pietiekoši efektīgi parādīts. Nekas-apciemosim vēl.

  Kam nav slinkums -atbalstiet,nekas sarežģīts tā nobalsošana nav

  Sociālo projektu konkursā LabieDarbi.lv ir akceptēts un balsošanai nodots ogrēnietes Margaritas Krasiļsšcikovas iesniegtais projekts par sporta inventāra iegādi daudzu godalgu ieguvušajam Ogres tramplīnlēkšanas klubam "Ogres Stils", kur trenējas vairāki gados jauni ogrēnieši.

  "Sporta klubs savu darbu uzsācis 2006.gadā, kad Modris Krūze, diplomēts treneris un pasaules čempionātu laureāts, nolēma atjaunot tramplīnlēkšanas tradīcijas Latvijā. Pašu spēkiem un līdzekļiem 2007.gadā Ogrē tapa tramplīns, kas ir aprīkots arī ar mākslīgo segumu, kas savukārt dod iespēju trenēties visu gadu," raksta Margarita.

   "Kluba sportisti jau tagad uzrāda pasaules līmeņa rezultātus starptautiska mēroga sacensībās. Bet, lai sekmētu šī sporta veida attīstību Latvijā un piesaistītu jaunus dalībniekus, nodrošinot viņiem ekipējumu, lūdzam Jūsu atbalstu ekipējuma iegādei!" pie līdzcilvēkiem pēc palīdzības vēršas projekta pieteicēja.

 

Ieceres īstenošanai nepieciešamā summa – Ls 2864.

 

Nobalsot var trīs reizes:

 

Vienu reizi var balsot ar bezmaksas SMS palīdzību
http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/Sporta-inventara-iegade-tramplinleksanas-klubam.html

 

Otru reizi no Draugiem.lv profila
http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=717

 

Trešo reizi no Inbox.lv lapas
http://labiedarbi.inbox.lv/project?id=717

  Neveiksmīgi pajokoju. Smējos,ka ar Rihardu var braukt jebkur un midžināt-jo viņš jau JEBKURĀ GADĪJUMĀ sabildēs. Tā arī bija,atverot failus atklājās,ka divās vietās esmu kļūdījies,gan jau Riča izglābs :) :) :)

 

  Ja nopietni,man vienmēr ir drošāk,kad divi fotogrāfi strādā. Tīri cilvēcisku faktoru dēļ,kopīga darba rezultāts parasti ir efektīgāks. Protams ne visos gadījumos,bet bieži