Tvīda brauciens Ogre 

04.05.2015

Tvīda brauciens Ogre
Tvīda brauciens Ogre

  Tātad otrais Ogres tvīda brauciens

  Organizēja kafejnīcas "M.Pūres beķereja" (SIA "Kūku darbnīca") īpašnieki Iveta Zāģere un Māris Bulats sadarbībā ar Ogres Vēstures un mākslas muzeju un Ogres novada Tūrisma informācijas centru.Dalībniekus kafejnīcā sagaidīja profesionālas frizieru salona "Renē" frizieres, palīdzot brauciena dalībnieku frizūrām piešķirt vajadzīgos akcentus.

 Man kā reize kalendārā trāpījās viens no nedaudzajiem brīvajiem datumiem,tāpēc nolēmu sagātāt meitiņai patīkamu dienu. Neskatoties uz to ,ka tai misijā lielu atbalstu sniedza kolēģīte Linda,tomēr nopietnu bildēšanu nebij jēgas plānot,tāpēc arī bildes ir tāds jokains eksperiments kā optikas,tā filtru un apstrādes ziņā.

  Cīņu biedrs Rihards lietai piegāja nopietnāk un neskatoties uz organizatoriskām ''šaizītēm'' sabildējis atbildīgi ,un rezultātu var aplūkot SPIEŽOT ŠEIT

  Man gāja nedaudz raibāk,piedevām dēļ nejauka vīrusa nācās pārinstalēt datoru ar visām darba programmām. Tomēr,lai arī nedaudz vēlāk,kaut ko jau tomēr no redzētā nopublicēšu.

  Par pasākumu...  hi,hi

Principā jau organizatoriski viss nostrādāja,kā iecerēts. Laiks bija ideāls,pozitīvu un gaišu cilvēku daudz,fotogrāfu vesela armija,filmēšanas brigāde uz vietas. Tas viss deva iespēju mēdijiem piegāzt tīklu ar Ogri cildinošu materiālu. Pa lielam -ok.

  Ir gan viena nianse,bet liekas vienkāršāk ir nomirt ,nekā to aptvert. Respektīvi,gadalaika,publikas,klimatiskie faktori un daudz kas cits,rada ļoti labus priekšnosacījumus,lai ar smieklīgiem tēriņiem(saģērbti,saposti,pievilcīgi modeļi biezā slānī) izveidotu ļoti labu vizuālā materiāla arhīvu,kurš pēc tam būtu noderīgs jebkādiem katalogiem,albūmiem bukletiem un web projektiem. Tikai tas ir apzināti ,kompetenti un mērķtiecīgi jātaisa. Šajā gadījumā situācija bija cita. Jā -fotogrāfi strādāja,taisīja smukas reportāžas,tika iegūts lērums jauku bilžu.....bet tas ir materiāls mēdijiem,nevis reklāmas un prezentāciju mērķiem !!  Visādi citādi pasākums bija jauks,un kompānija ar kuriem kopā apmeklēju,bija diktam apmierināti.  :)

Linda,Marks,Marija
Linda,Marks,Marija