Baltica 2015

Priekšnesumi Vērmaņdārzā

  Pasākuma bildēšana man sākās ar 17.jūlijā ar akreditācijas kartes saņemšanu un pamatīgu lietus gāzienu,negaisu,atrodoties Vērmaņdārzā. 

Rēzekne

18.07.2015

Mans īstais darbs bija  ieplānots Rēzeknē. Tikko iebraucu,tā auļiem metos uz slaveno GORS,un nedaudz paspēju vēl uz tur notiekošo koncertu. Bildēt gan to pasākumu man tomēr nepavilka ,kā tehniskā ziņā,tā iekšējo noteikumu dēļ. Pievērsos paša objekta izpētei.

GORS
GORS

Dienas turpmākajā gaitā nedaudz iepazinos ar pilsetu un izpētīju darbalauku. Man nebija iespējas sekot kādam kolektīvam,pat ""Liepu Laipai'',kuras sastavā darbojas sieva un meita. Tāpēc materiāls ir aptverošs par notikuma daļu kopumā. Ari apjoms ievērojams,tāpēc publicēta tiek tikai daļa.

  Tātad-REzeknes novadpētniecības muzejs,TIC un citas vietas.

Turpinājums sekos....   :)

Dienas noslēgumā-koncerts Ančupānu kartadromā

 No šī pasākuma ir maz bilžu,jo biju jau nežēlīgi pārguris, otru diennakti no vietas strādājot. Cits iemesls... Man vispār šeit praktiski nebūs attēlu no skatuvēm,jo folkloras kopu būtība ir atrasties tautā. Esošais modelis ir uzspiests kā no TV,tā kūtru apmeklētāju puses. Tautai labāk patīk vērot,nevis aktīvi iesaistīties.  :) Šajā gadījumā vēl spēli diktēja arī ministru un Valsts prezidentu apmeklējums.