LINDA GUNDE

Gunde
Kur tu teci? Linda foto
Darbibā,ķer milzum lielu kadru
Darbibā,ķer milzum lielu kadru
Linda Gunde
Linda Gunde

 Linda. 

Jā. Mans interešu un darbības lauks vienmer ir bijis diezgan daudzpusigs,kad esmu noguris bildējot apkārt esošo un notiekošo-dažkārt mēģinu ielūkoties,ko dara kolēģi tepat blakus.

  Ar Lindu iepazinos Ogres fotoklubā. Bija tur tāda ņipra zinātkāra māksliniece ar savdabīgu skatu uz dzīvi,kura pārējos mēdza sīki izprašņāt par šķietami maz nozīmīgām detaļām. Bet akurāts darbs parasti nes līdzi labu rezultātu. Viņas portfolio var paskatīties OFK lapā ŠEIT

 Niansēta grafiska un radoša izpratne tika pamanīta, un viņa ari fotoklubā ir saņēmusi dažādas balvas,kā lokālajos konkursiņos,tā arī gada balvu. Īstā BOMBA nāca vēlāk,kad manis tur vairs nebija,un tā bija asfalta sērija,kuru savulaik tiku aprakstījis ŠEIT

  Kopš tā laika padaudz ūdens aiztecējis,aizskrējis. Ko Linda Gunde dara šodien? Kā jau biju paredzējis,tādi cilvēciņi dīkā nesēž nekad,ja kādi rāmji kļūst par šauru,izlauž un iet tālāk.

  Tā kā esošā interneta lapa daudzējādi vairs neapmierināja(sk. šo),tad viņa ir daudz ko iemācijusies, un pati būvē jaunu. Kad būs gatavs, noteikti palīdzēšu pareklamēt :). Ari bildēšana nestāv uz vietas,tiek strādāts pie jauniem zaļajiem,zilajiem un citiem projektiem. Cik zinu atbalstu un konsultācijas sniedz ari viens no maniem favorītiem latviešu fotogrāfijā-Aivis Šmulders.

  Ir ari kaudze grūtību un šķēršļu,kuri ir raksturīgi daudziem mūsdienu māksliniekiem esošās valsts politiskās,ekonomiskās un kultūras attistības dēļ.Bet tas viss nespēj Lindas acīs nodzēst ne prieku,ne nebēdnību. Viņa lūkojas debesis,virpuļo,domā un rada.

  Šeit ielikšu mazāk pazīstamu sēriju''Kur tu teci?'' Šīs varbūt nav bildes,kuras uzreiz nogāž no kātiem,tomēr saglabā rotaļīgo,vērīgo viņai raksturigo skatienu uz pasauli un sakarībām.

Aivis Šmulders...mans foto
Aivis Šmulders...mans foto

Lindas galereja

P.S.

   Man bieži ir gadījies,ka labi fotogrāfi nereti veiksmīgi izpaužas arī kā modeļi. Te ir kadrs par ,kuru man pašam liels prieks. Bildējot pret sauli redzēju tikai siluetus un mērķēju to momentu,kad puikiņa kājas skars zemi.

  Mājās atverot mute palika vaļā no pārsteiguma. Es faktiski nekad nemēdzu piedzejot bildēm žēlabainus tekstus,šis būs izņēmums. Manuprāt te varētu būt atainojums,kā ļoti daudzām mammām jāparvar sarežģīti un bistami ceļi,lai kaut kā caur dzives vārtiem palaistu mazo uz DROŠAS salas. Pie kam,te vēl nav zināms,vai mammai ceļš beigsies laimīgi...kaut kā tā

Linda Gunde;mariArtphoto
Pašaizliedzība