Carnikava-IV bērnu un jauniešu deju festivāls

23.05.2015


  Tā man bija tāda pagalam jocīga diena;tika atcelts kāds sen ieplānots pasākums,un sajutos kā iekārts gaisā,pēkšņi bija tā,ka varēju brīvi izvēlēties ,ko darīt. Labi,ka mēdzu  piezīmēs ieķeksēt arī pasākumus uz kuriem it kā netieku,tāpēc BINGO-dodos turp ,kur labu laiku jau bija iecerēts,savienojot patīkamo ar lietderīgo.

    Tā ir Carnikava-Alīses,kādreizējās cīņu biedrenes Jumpravā,tagadējā darbavieta. Arī pasākums tieši manā stilā. Cik esmu bildējis''Latvju bērni danci veda'',nekad nav bijusi manīta īpaša lielo mēdiju fotogrāfu uzmanība. 

   Tā arī izdarīju,sazvanījos,noprecizēju un hop,hop -ceļā. 

Carnikavas TS ''Ozolaine''
Carnikavas TS ''Ozolaine''

   Pasākums bija varens,ja neņem vērā ,ka lietus nedaudz nodevīgi izdarījās un bildēs īsti nemana vairs to saulaino gaisotni,kura tur valdīja. Iespējams,ka aptuveni pustūkstotim dalībnieku bija dažos momentos nedaudz pašauri,bet pats priekšnesums šķita norisinājās gludi,dinamiski un interesanti.

   Arī man -neskatoties,ka pēkšņi uzgāzos uz galvas,tika nodrošināti visi izzinošie materiāli un darba apstākļi. Paldies!

   Bija vēl kāda nedaudz mistiska lieta. Šī darbiņa process no bildēšanas līdz publikācijai ilgst jau otro diennakti,bet kaut kurā brīdī ir radusies un nepamet sajūta,ka Carnikavā ir kaut kāda pozitīva,gaiša un radoša aura ar lielu nākotnes potenciālu. Pie iespējas varbūt mēģināšu noskaidrot ,kur ir āķis,bet pagaidām man vienkārši par viņiem prieks. Arī bilžu šoreiz vairāk nekā parasti,visu materiālu lieku arhīvā....būs pie manis krikumiņš viņu kultūrvēstures.